30-letnie doświadczenie

West-Trans Sp. z o. o. to rodzinna firma, która istnieje na rynku branży transportowej od 1993 roku. Jesteśmy firmą, w której innowacje, najwyższa jakość pracy i świadczonych usług są priorytetem i nieodłącznym elementem naszego zarządzania. Jako cel stawiamy sobie zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Nasza kadra to wyspecjalizowani pracownicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie.

Współpracujemy z światowej renomy firmami, które obdarzyły nas zaufaniem.

Nasza flota składa się z nowoczesnych, specjalistycznych ciągników i naczep.

Wyróżnia nas profesjonalizm, zaangażowanie, szybkość działania oraz niezawodność.

Nasze działy

Transport chłodniczy

Od początku działalności zajmujemy się międzynarodowym transportem towarów szybkopsujących się oraz wszelkich innych produktów wymagających temperatury kontrolowanej.

Transport ponadnormatywny

Od roku 2008 specjalizujemy się również w transporcie ładunków ponadnormatywnych. Realizujemy usługi na terenie całej Europy.

Warsztat

Nasz wyspecjalizowany oraz nowoczesny warsztat pomoże Tobie z każdą usterką oraz sprawi, żeby Twój pojazd jeździł jak nowy.

Kształcenie kierowców

Nasz ośrodek szkolenia jest jednym z wielu ośrodków działających w ramach Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego. Zajmujemy się tym od 2007 roku.

Wynajem samochodów PREMIUM z kierowcą

Jesteśmy również wyspecjalizowaną firmą w wynajmie samochodów PREMIUM. Spełnimy Wasze oczekiwania w transportach służbowych jak i zarówno prywatnych - od wesel aż po transporty VIP,

DOKUMENTY